Wróć do listy

Brzoza, lubuskie

189 700 zł
189 700 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 189 700 zł
Miasto Brzoza
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo lubuskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium brak danych
Numer oferty 527204X1234711771
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 189 700,00 zł

Powierzchnia: 0,2570 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-08-07

Data publikacji: 2026-07-15

Data zakończenia publikacji: 2026-08-08

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: GOR.WKUZ.GZ.4246.229.2025.SP

Oddział terenowy KOWR: OT Gorzów Wlkp.

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): LUBUSKIE , strzelecko-drezdenecki , Strzelce Krajeńskie , Brzoza


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.