Wróć do listy

Łomna, małopolskie

76 800 zł
Działka 0.11 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 76 800 zł
Miasto Łomna
Powierzchnia 0.11 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 000 zł
Numer oferty 527182X1234660247
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 76 800,00 zł

Powierzchnia: 0,1100 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-07-30

Data publikacji: 2026-07-15

Data zakończenia publikacji: 2026-07-31

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: KRA.WKUZ.TA.4240.53 .2024.LK

Oddział terenowy KOWR: OT Kraków

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): MAŁOPOLSKIE , bocheński , Nowy Wiśnicz , Łomna


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.