Wróć do listy

Żółkiewka, lubelskie

14 800 zł
Działka 0.4098 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 14 800 zł
Miasto Żółkiewka
Powierzchnia 0.4098 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 500 zł
Numer oferty 527167X1234625117
Termin wpłaty wadium 28-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 14 800,00 zł

Powierzchnia: 0,4098 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-07-29

Data publikacji: 2026-07-14

Data zakończenia publikacji: 2026-07-30

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: LUB.WGZ.ZA.4240.53.2026.AW

Oddział terenowy KOWR: OT Lublin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): LUBELSKIE , krasnostawski , Żółkiewka , Żółkiewka


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.