Wróć do listy

Lubaczów, podkarpackie

215 600 zł
3 581 zł/m2
Mieszkanie 60,21 m2 3 pokoje 4 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-30%
Zakończona
-30%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 215 600 zł
Miasto Lubaczów
Powierzchnia 60,21 m2
Województwo podkarpackie
Ulica Osiedle Jagiellonów 3
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 32 340 zł
Numer oferty 527151X1234587645
Termin wpłaty wadium 24-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 420/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubaczowie Marcin Saramaga Kancelaria Komornicza nr I w Lubaczowie
Początek26.08.2026 08:00
Zakończenie02.09.2026 08:00
Przystąpienie do24.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania215 600,00 zł
Suma oszacowania323 400,00 zł
Rękojmia32 340,00 zł
Adres nieruchomości
AdresJagiellonów 3/30
Miejscowość37-600 Lubaczów
Województwopodkarpackie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)60.21
Liczba pokoi3
Piętro4
Pięter w budynku4
Forma własnościspółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/domu
Rok budowy1990
Pomieszczeniakuchnia, WC, balkon, łazienka, piwnica
Mediawoda, gaz, kanalizacja
Oględziny nieruchomości
AdresJagiellonów 3, 37-600 Lubaczów
Termin2026-08-11, godz. 10:00–12:00
Opis

Lokal mieszkalny

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.