Wróć do listy

Komorowo Żuławskie, warmińsko-mazurskie

112 000 zł
Działka 1.4438 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 112 000 zł
Powierzchnia 1.4438 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 200 zł
Numer oferty 527105X1234479913
Termin wpłaty wadium 30-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Elbląg ogłasza
pierwszy publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż następujących nieruchomości stanowiących własność Gminy Elbląg:


Komorowo Żuławskie
215/4
215/5


• Przetarg odbędzie się w dniu 6 sierpnia 2026 r. o godz. 10:00 w sali nr 1 Urzędu Gminy w Elblągu ul. Browarna 85.
• Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium przelewem bankowym na konto Urzędu Gminy Elbląg Bank Millennium S.A., nr konta 85 1160 2202 0000 0005 9347 6314, najpóźniej do dnia 30 lipca 2026 r. Za termin wpłaty uznaje się dzień wpływu wadium na rachunek Gminy. Obowiązuje wpłata wadium z podaniem numeru działki.
• Wadium wpłacone przez uczestników przetargu, którzy go nie wygrali zwraca się niezwłocznie po zamknięciu przetargu, jednak nie później niż przed upływem 3 dni od dnia zamknięcia przetargu na konto bankowe oferenta, z którego została dokonana wpłata wadium.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.