Wróć do listy

Legnica, dolnośląskie

330 000 zł
3 096 zł/m2
Mieszkanie 106,60 m2 4 pokoje Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-55%
Zakończona
-55%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 330 000 zł
Miasto Legnica
Powierzchnia 106,60 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Złotoryjska 43
Liczba pokoi 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 66 000 zł
Numer oferty 527072X1234402627
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Legnicy ogłasza, że 30 lipca 2026 r. odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3, położonego w Legnicy przy ul. Złotoryjskiej 43.


Zainteresowani udziałem w przetargu zobowiązani są wpłacić wadium w wysokości 66 000,00 zł, nie później niż do 27 lipca 2026 r., na konto Urzędu Miasta Legnicy:
Bank Pekao S.A., I Oddział w Legnicy
20 1240 1473 1111 0000 2521 2109

Termin i miejsce przetargu
Przetarg odbędzie się 30 lipca 2026 r. o godz. 11:00 w Wydziale Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta, Rynek 19, Legnica.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.