Wróć do listy

Bolesławiec, dolnośląskie

330 000 zł
3 399 zł/m2
Lokal Użytkowy 97,10 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 330 000 zł
Miasto Bolesławiec
Powierzchnia 97,10 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Warszawska 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 60 000 zł
Numer oferty 527042X1234332367
Termin wpłaty wadium 07-08-2026 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC
OGŁASZA
IV przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 10 w budynku przy ul. Warszawskiej Nr 1
w Bolesławcu wraz ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku, jego urządzeniach oraz w prawie własności działki gruntu

PRZETARG
odbędzie się w dniu 13 sierpnia 2026 r. o godz. 11.00
w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec przy Pl. Piłsudskiego nr 1, w sali 412
(wieżowiec, IV piętro).



WADIUM:
1. Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 - w terminie do dnia 07 sierpnia 2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.