Wróć do listy

Krężnica Okrągła, lubelskie

221 018 zł
Działka 0.1891 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 221 018 zł
Powierzchnia 0.1891 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 20 000 zł
Numer oferty 527039X1234325341
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ BEŁŻYC
ogłasza:
piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej
niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Bełżyce


Nieruchomość przeznaczona do przetargu stanowi własność Gminy Bełżyce, położona jest
w Bełżycach i obejmuje działkę nr 4770 (obręb ewidencyjny 0008 Krężnica Okrągła) o pow.
0,1891 ha.
Zgodnie z ewidencją gruntów i budynków cały obszar działki posiada klasoużytek oznaczony
symbolem RIIIa.
Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych
prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.


Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 221 017,50 zł (słownie: dwieście dwadzieścia
jeden tysięcy siedemnaście złotych 50/100) w tym należny podatek VAT (23%).
1) Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 20 000,00 zł
(słownie: dwadzieścia tysięcy złotych 00/100).
2) Wadium w wymaganej wysokości uczestnicy przetargu powinni wpłacić najpóźniej do
dnia 03 sierpnia 2026 r. na konto Urzędu Miejskiego w Bełżycach Bank Spółdzielczy
w Nałęczowie – Filia w Bełżycach nr 56 8733 0009 0016 3864 2000 0280. Na dowodzie
wpłaty należy zaznaczyć Wadium - przetarg na sprzedaż działki nr 4770 (obręb Krężnica
Okrągłą) w dniu 06 sierpnia 2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.