Krężnica Okrągła, lubelskie
Szczegóły
Opis
ogłasza:
piąty przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej
niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Bełżyce
Nieruchomość przeznaczona do przetargu stanowi własność Gminy Bełżyce, położona jest
w Bełżycach i obejmuje działkę nr 4771 (obręb ewidencyjny 0008 Krężnica Okrągła) o pow.
0,2120 ha.
Zgodnie z ewidencją gruntów i budynków cały obszar działki posiada klasoużytek oznaczony
symbolem RIIIa.
Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych
prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Bełżyce teren, na którym
znajduje się działka nr 4771 oznaczony jest symbolem MR + RP – zabudowa zagrodowa +
uprawy polowe
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 247 522,50 zł (słownie: dwieście czterdzieści
siedem tysięcy pięćset dwadzieścia dwa złote 50/100) w tym należny podatek VAT (23%).
1) Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 20 000,00 zł
(słownie: dwadzieścia tysięcy złotych 00/100).
2) Wadium w wymaganej wysokości uczestnicy przetargu powinni wpłacić najpóźniej do
dnia 03 sierpnia 2026 r. na konto Urzędu Miejskiego w Bełżycach Bank Spółdzielczy
w Nałęczowie – Filia w Bełżycach nr 56 8733 0009 0016 3864 2000 0280. Na dowodzie
wpłaty należy zaznaczyć Wadium - przetarg na sprzedaż działki nr 4771 (obręb Krężnica
Okrągłą) w dniu 06 sierpnia 2026 r
Przetarg na sprzedaż ww. nieruchomości odbędzie się w dniu 06 sierpnia 2026 r.
o godz. 1100 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Bełżycach ul. Lubelska 3.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie