Wróć do listy

Kozienice, mazowieckie

197 000 zł
4 312 zł/m2
Mieszkanie 45,69 m2 2 pokoje 2 piętro Przetarg Oferta zakończona
-37%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 197 000 zł
Miasto Kozienice
Powierzchnia 45,69 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Lubelska 14
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 19 700 zł
Numer oferty 526991X1234212925
Termin wpłaty wadium 15-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kozienicach, ul. Konstytucji 3 Maja 3, 26-900 Kozienice,

ogłasza przetarg nieograniczony na pierwszeństwo ustanowienia prawa odrębnej własności

lokalu mieszkalnego nr 17 położonego w budynku nr 14 przy ul. Lubelskiej
w Kozienicach, o pow. użytkowej 45,69 m2 (2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka), II piętro.



Cena wywoławcza 197 000 zł,wadium 19 700 zł.



Przetarg odbędzie się w siedzibie Spółdzielni , ul. Konstytucji 3 Maja 3 – sala konferencyjna /pokój nr 3/

w dniu 16.07.2026r. o godz. 12:00.

Na przetarg należy zgłosić się osobiście , bez osób towarzyszących z dowodem osobistym oraz dowodem wpłaty wadium.

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie na rachunek bankowy Spółdzielni

w PKO BP S.A. O/Kozienice Nr 25 1020 4317 0000 5602 0018 4416 do dnia 15.07.2026r.

Wadium obowiązującego na to mieszkanie w kwocie 19 700 zł.

Za datę wpłaty przyjmuje się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Spółdzielni.

Wpłacone wadium przepada na rzecz Spółdzielni, jeżeli uczestnik przetargu, którego oferta zostanie przyjęta

nie wpłaci w wyznaczonym terminie całej kwoty zaoferowanej w licytacji.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.