Wróć do listy

Tarnobrzeg, podkarpackie

1 452 125 zł
Działka 1.7711 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 452 125 zł
Miasto Tarnobrzeg
Powierzchnia 1.7711 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 70 000 zł
Numer oferty 526979X1234184821
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Tarnobrzegu informuje, że ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej obejmujący działkę nr ewid. 744 o pow. 1,7711 ha położonej w Tarnobrzegu, Obr. 12-Tarnobrzeg powiat M. Tarnobrzeg, woj. podkarpackie, dla której Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną-usługową, jest wolna od obciążeń i zobowiązań.

Przedmiotowa działka będzie docelowo bardzo dobrze skomunikowana w związku z planowaną budową drogą ekspresowej relacji Opatów – Nisko, która ma przebiegać przez Tarnobrzeg.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi netto 1 452 125 złotych zł plus podatek Vat 23%

Przetarg odbędzie się w dniu 28.07.2026 r., o godz. 11:00 w siedzibie TTBS ul. Mickiewicza 4, pokój nr 5.

Wadium w formie pieniężnej w wysokości 70 000,00 zł należy wpłacić na konto Tarnobrzeskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. nr 66 9434 0002 2001 1006 4256 0001 w terminie do dnia 27 lipca 2026 r.

Szczegółowe informacje, dotyczące przetargu ( w tym Regulamin przetargu) zamieszczone są stronie www.ttbs.tarnobrzeg.pl Informacje telefoniczne w przedmiocie przetargu można uzyskać pod nr tel. 015 822 98 60.

TTBS Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany ogłoszenia, a także warunków przetargu, zamknięcia postępowania bez wybrania którejkolwiek z ofert lub jego unieważnienia bez podania przyczyny.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.