Wróć do listy

Białystok, Centrum

343 100 zł
9 017 zł/m2
Mieszkanie 38,05 m2 Kawalerka 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-21%
Zakończona
-21%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 343 100 zł
Miasto Białystok
Powierzchnia 38,05 m2
Województwo podlaskie
Ulica Bohaterów Getta 7
Liczba pokoi 1
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 34 400 zł
Numer oferty 526942X1234098167
Termin wpłaty wadium 21-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Białegostoku ogłasza:
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż gminnej nieruchomości:
Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny.
Położenie i opis: lokal mieszkalny nr 15, stanowiący własność Gminy Białystok, położony
przy ul. Bohaterów Getta 7 w Białymstoku, składający się z pokoju, kuchni, łazienki z WC
i przedpokoju o pow. użytkowej 38,05 m² (2 izby), na IV piętrze, zbywany wraz
ze sprzedażą udziału w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oznaczony jako
działka nr 143, o pow. 0,0580 ha, w obrębie 11 – Śródmieście (Kw. Nr XXXX/XXXXXXXX/X)
oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.

Przeznaczenie i sposób zagospodarowania - działka zagospodarowana zabudową
mieszkaniową wielorodzinną, uzbrojenie w sieci pełne.
Obciążenia nieruchomości – brak.
Termin przetargu – 27 sierpnia 2026 r. (czwartek) godz. 900, sala 10 Urzędu Miejskiego
przy ul. Słonimskiej 1 w Białymstoku.

Termin wpłaty wadium w pieniądzu w kwocie 34.400,00 zł – do dnia 21 sierpnia 2026 r.
Za datę wpłaty uważać się będzie datę zaksięgowania wadium na rachunku bankowym
sprzedającego.
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu – nie mniej niż 3.440,00 zł.
1.7 Terminy okazania lokalu 14 sierpnia 2026 r. w godz. 1445 - 1515
oraz 20 sierpnia 2026 r. w godz. 1445 - 1515

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.