Wróć do listy

Łaznowska Wola, łódzkie

480 000 zł
3 093 zł/m2
Dom 155,20 m2 6 pokoi Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 480 000 zł
Powierzchnia 155,20 m2
Województwo łódzkie
Ulica Rokicińska 8
Liczba pokoi 6
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 100 000 zł
Numer oferty 526934X1234079431
Termin wpłaty wadium 19-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości   ogłasza 1. konkurs w sprawie sprzedaży prawa własności nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym, położona w miejscowości Łaznowska Wola przy ulicy Rokicińskiej nr 8, gmina Rokiciny, powiat tomaszowski, woj. łódzkie. Działka posiada założoną księgę wieczystą, prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X. Budynki zlokalizowane są na działce o nr ew. 77/8 z obrębu 0009 Łaznowska Wola o powierzchni 0,1890 ha. Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego wynosi: 155,20 m2, natomiast budynku gospodarczego wynosi: 171,90 m2.Powołane prawo zostanie sprzedane z wolnej ręki w drodze konkursu ofert wg poniższych warunków:1. przystępujący do konkursu ofert powinien:- złożyć ofertę zakupu na piśmie w zaklejonej kopercie opisanej: "przetarg Łaznowska Wola" - na adres biura syndyka: Maciej Mikucki, Kancelaria Mikuccy, ul. Narutowicza 45 lok. 6, 90-130 Łódź do dnia 20.08.2026 roku do godz. 13:00 (decyduje fizyczny wpływ oferty do kancelarii syndyka);- w ofercie należy wskazać dokładne dane osobowe i adresowe oraz nr telefonu nabywcy;wpłacić wadium w wysokości 100.000,00 zł na konto masy upadłości w mBank S.A. nr 50114011080000504143001150 - wadium powinno być wpłacone przez składającego ofertę i zaksięgowane na w/w rachunku bankowym najpóźniej do końca dnia 19.08.2026 r.;- o wyniku konkursu syndyk poinformuje oferentów pisemnie - w terminie 14 dni;- termin zawarcia umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego u notariusza w Łodzi ze zwycięzcą konkursu ofert: w terminie ca 90 dni od dnia wyboru zwycięzcy konkursu (koszty umowy ponosi nabywca);- wadium wpłacone przez uczestnika, który wygra konkurs zaliczone będzie na poczet ceny sprzedaży.- wadium wpłacone przez pozostałych ulegnie zwrotowi niezwłocznie po zakończeniu konkursu. Wadium przepadnie na rzecz masy upadłości w razie uchylenia się, bądź odstąpienia uczestnika, który wygrał konkurs od zawarcia umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego w miejscu i terminie wyznaczonym przez syndyka;- cała cena sprzedaży nieruchomości pomniejszona o wpłacone wadium powinna być wpłacona przez zwycięzcę konkursu ofert i zaksięgowana na rachunku bankowym masy upadłości najpóźniej dzień przed datą zawarcia umowy u notariusza, wyznaczoną przez syndyka;- cena minimalna powołanego prawa ustalona zostaje na 480 000,00 zł (100% sumy oszacowania);- kryterium wyboru nabywcy będzie najwyższa zaoferowana cena.Skan operatu szacunkowego można uzyskać kierując wniosek na adres: biuro(at)mikuccy(kropka)pl

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.