Wróć do listy

Bogdanowo, wielkopolskie

301 500 zł
5 479 zł/m2
Mieszkanie 55,03 m2 Kawalerka 3 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
-13%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 301 500 zł
Miasto Bogdanowo
Powierzchnia 55,03 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 11G
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 40 200 zł
Numer oferty 526890X1233976383
Termin wpłaty wadium 01-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 671/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikZastępca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Mieszko Cieślik Kancelaria Komornicza nr III w Obornikach
Początek04.08.2026 07:00
Zakończenie11.08.2026 07:00
Przystąpienie do01.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania301 500,00 zł
Suma oszacowania402 000,00 zł
Rękojmia40 200,00 zł
Adres nieruchomości
Adresul. Słoneczna 13/23
Miejscowość64-600 Bogdanowo
Województwowielkopolskie
Oględziny nieruchomości
Adresul. Słoneczna 13, 64-600 Bogdanowo
Termin2026-07-20, godz. 08:00–15:00
Opis

lokal mieszkalny o powierzchni 51,03 m2 Struktura użytkowa lokalu: pokój z aneksem kuchennym, pokój, przedpokój, łazienka z WC Do lokalu przynależna komórka lokatorska o powierzchni 4,00 m2

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.