Wróć do listy

Gromadka, dolnośląskie

41 750 zł
658 zł/m2
Mieszkanie 63,46 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 41 750 zł
Miasto Gromadka
Powierzchnia 63,46 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Stawowa 1
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 567 zł
Numer oferty 526887X1233969357
Termin wpłaty wadium 01-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 1806/24
Typ licytacjistacjonarna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu Piotr Wawrzyniak Kancelaria Komornicza nr III w Bolesławcu
Początek03.08.2026 08:00
Zakończenie03.08.2026 21:59
Przystąpienie do01.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania41 750,25 zł
Suma oszacowania55 667,00 zł
Rękojmia5 566,70 zł
Adres nieruchomości
Adresul. Stawowa 1/5
Miejscowość59-706 Gromadka
Województwodolnośląskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)63.46
Liczba pokoi2
Piętro1
Pięter w budynku3
Pomieszczeniapiwnica, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, kuchnia
Oględziny nieruchomości
KontaktKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu Piotr Wawrzyniak Kancelaria Komornicza nr III w Bolesławcu
AdresDaszyńskiego 13, 59-700 Bolesławiec
Termin2026-07-19, godz. 12:00–14:00
Opis

Nieruchomość lokalowa o pow. 63,46 m2 położona jest na pierwszym pietrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego . Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz łazienki. Do lokalu przynależą pomieszczenia: komórka w piwnicy oraz komórka w sąsiednim budynku gospodarczym. Udział lokalu w nieruchomości wspólnej: 1281/10000. Z przyczyn niezależnych nie było możliwości dokonania oględzin przedmiotowej nieruchomości lokalowej, ponieważ wyceniana nieruchomość nie została udostępniona do oględzin. Licytacji podlega niewydzielona część lokalu mieszkalnego - udział 1/3.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.