Wróć do listy

Nidzica, warmińsko-mazurskie

422 667 zł
2 605 zł/m2
Dom 162,23 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 422 667 zł
Miasto Nidzica
Powierzchnia 162,23 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Swierkowa 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 63 400 zł
Numer oferty 526867X1233922517
Termin wpłaty wadium 24-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 647/24, Km 647/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nidzicy Daniel Domarecki Kancelaria Komornicza nr II w Nidzicy
Początek26.08.2026 09:00
Zakończenie02.09.2026 09:00
Przystąpienie do24.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania422 666,67 zł
Suma oszacowania634 000,00 zł
Rękojmia63 400,00 zł
Adres nieruchomości
AdresŚwierkowa 3
Miejscowość13-100 Nidzica
Województwowarmińsko-mazurskie
Dane nieruchomości
Forma własnościprawo własności
Rok budowy2003
Typ domuwolnostojący
Oględziny nieruchomości
AdresŚwierkowa 3, 13-100 Nidzica
Termin2026-08-11, godz. 14:00–15:00
Opis

prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną o numerze 574 o powierzchni 480 m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni zabudowy 95 m2 i powierzchni użytkowej 162,23 m2 położonej pod adresem 13-100 Nidzica, ul. Świerkowa 3. Przedmiotowa nieruchomość posiada zapewniony bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Świerkowej o nawierzchni utwardzonej-asfaltowej. Działka posiada kształt regularny o kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren działki jest płaski. Teren nieruchomości jest ogrodzony, od frontu ogrodzenie metalowo-drewniane z bramą dwuskrzydłową oraz furtą wejściową, z pozostałych stron ogrodzenie z drewnianych paneli ogrodzeniowych. Podjazd i ściezki są utwardzone kamieniem. Zgodnie z Uchwałą Nr LII/673/2022 Rady Miejskiej w Nidzicy z dnia 31 marca 2022r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Nidzica opisywana nieruchomość położona jest na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Na działce znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny wybudowany zgodnie z danymi ewidencji gruntów i budynków w 2003 roku. Budynek jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej, posiadającym zgodnie z danymi ewidencji gruntów i budynków dwie kondygnacje nadziemne oraz jedną podziemną (piwnicę). Budynek jest wybudowany w technologii tradycyjnej , jest murowany. Budynek jest wyposażony w instalacje: elektryczną, wodną, kanalizacyjną, c.o. - zasilana z kotła na paliwo stałe (drewno/węgiel), a dodatkowo na parterze znajduje się kominek. Program użytkowy budynku przedstawia się następująco: parter o powierzchni łącznej 71,21 m2, piętro o powierzchni łącznej 67,42zł oraz poddasze użytkowe o powierzchni łącznej 23,60 m2. Rozkład pomieszczeń jest korzystny. Parter z kuchnią, salonem i gabinetem stanowi część dzienną, zaś sypialne oraz łazienki znajdują się na II kondygnacji. W piwnicy znajduje się garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Brama garażowa segmentowa otwierana automatycznie.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.