Wróć do listy

Mąkolno, dolnośląskie

59 200 zł
945 zł/m2
Lokal Użytkowy 62,64 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 59 200 zł
Miasto Mąkolno
Powierzchnia 62,64 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica 48
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 900 zł
Numer oferty 526819X1233810101
Termin wpłaty wadium 06-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Złotego Stoku ogłasza:
I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości stanowiącej lokal użytkowy nr 1 położony w Mąkolnie 48 wraz z udziałem
wynoszącym 16/100 w częściach wspólnych budynku i prawie własności działki nr 173/3, obręb
Mąkolno, Gmina Złoty Stok




Lokal użytkowy nr 1 w budynku nr 48 w Mąkolnie
Powierzchnia użytkowa lokalu: 62,64 m²,
Położenie: Mąkolno,


W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, jeżeli wpłacą wadium w pieniądzu w wyżej
określonej wysokości na rachunek Urzędu Miejskiego w Złotym Stoku - nr konta BS/0 Ztoty Stok nr 79 9533
1069 2008 0006 8303 0004 do dnia 06.08.2026 r. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu
środków pieniężnych na wskazane konto.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.