Wróć do listy

Lewin Brzeski, opolskie

132 000 zł
2 944 zł/m2
Lokal Użytkowy 44,84 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 132 000 zł
Miasto Lewin Brzeski
Powierzchnia 44,84 m2
Województwo opolskie
Ulica Kościuszki 71
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 200 zł
Numer oferty 526793X1233749209
Termin wpłaty wadium 20-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Lewina Brzeskiego ogłasza piąte rokowania po drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu użytkowego „B” położonego w Lewinie Brzeskim przy ul. Kościuszki 71 wraz z udziałem w działce nr 737/2 o pow. 0,0715ha, działce nr 738/2 o pow. 0,0047, działce nr 737/5 o pow. 0,0944ha i działce nr 738/3 o pow. 0,0040ha.


Cena wywoławcza nieruchomości – 132.000,00zł


Warunkiem wzięcia udziału w rokowaniach jest :
złożenie do dnia 20.08.2026r. do godz. 1500 w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim ul. Rynek 1, zgłoszenia udziału w rokowaniach. Zgłoszenia w rokowaniach należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „ Zgłoszenie udziału w piątych rokowaniach na sprzedaż lokalu użytkowego „B” położonego w Lewinie Brzeskim przy ulicy Kościuszki 71. NIE OTWIERAĆ”.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.