Wróć do listy

Nowy Dwór, kujawsko-pomorskie

80 000 zł
Działka 0.1464 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 80 000 zł
Miasto Nowy Dwór
Powierzchnia 0.1464 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 000 zł
Numer oferty 526786X1233732815
Termin wpłaty wadium 22-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Koronowa ogłasza pzreatrg

Przedmiotem sprzedaży jest:
Nieruchomość niezabudowana położona w województwie kujawsko-pomorskim, powiat bydgoski,
gmina Koronowo, miejscowość Nowy Dwór, obręb Nowy Dwór, oznaczonej jako działka ewidencyjna
nr 76/9 o powierzchni 0,1464 ha (w tym użytki i ich klasy wg danych z ewidencji gruntów: RIVa grunty
orne– 0,1464 ha ), zapisana w KW nr XXXX/XXXXXXXX/X, prowadzonej przez X Wydział Ksiąg
Wieczystych Sądu Rejonowego w Bydgoszczy.


Wywoławcza cena sprzedaży wynosi: 80.000,00 zł netto (słownie: osiemdziesiąt tysięcy zł 00/100).
Do wylicytowanej kwoty sprzedaży zostanie naliczony podatek VAT w wysokości 23%.
Minimalne postąpienie: 800,00 zł (słownie: osiemset zł 00/100).
Wadium: 8.000,00 zł (słownie: osiem tysięcy zł 00/100).
Cena nie podlega rozłożeniu na raty.
Przetarg na sprzedaż odbędzie się w dniu 27.07.2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Koronowie, ul. Plac Zwycięstwa 1, pokój nr 27 o godzinie 10:30.
Termin do złożenia wniosku przez osoby, którym mogło przysługiwać prawo pierwszeństwa
w nabyciu nieruchomości, zgodnie z art. 34 ust. 1 pkt. 1 i pkt. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r.
o gospodarce nieruchomościami upłynął bezskutecznie.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w w/w wysokości
na rachunek bankowy Banku Spółdzielczego w Koronowie nr 36 8144 0005 2001 0000 0521 0009
w terminie do dnia 22.07.2026 r., za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków
na rachunku bankowym gminy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.