Wróć do listy

Kraków, Dębniki

2 380 zł
Działka 0.0005 ha Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 2 380 zł
Miasto Kraków
Powierzchnia 0.0005 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 1
Ulica Prof. Konopczyńskiego
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 317 zł
Numer oferty 526781X1233721105
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Obwieszczenie
o pierwszej publicznej licytacji nieruchomości
Kiedy i gdzie
28.08.2026 roku o godz. 13:00 w holu głównym Urzędu Skarbowego Kraków-Stare Miasto
w Krakowie przy ul. Grodzkiej 65
Przedmiot licytacji
• Nieruchomość jest objęta księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X
Nieruchomość to udział nr 265 w wys. 509/179100 w nieruchomości gruntowej działce nr 122,
obręb 35, co odpowiada ok. 5m2
. Działka położona jest w Krakowie przy ul. Prof. Konopczyńskiego 16


Wartości:
• Oszacowana przez biegłego rzeczoznawcę wartość nieruchomości wynosi 3.173,51 zł
• Cena wywołania wynosi 3/4 sumy oszacowania tj. 2.380,13 zł
Jak przystąpić do licytacji
• Należy złożyć wadium w wysokości 1/10 sumy oszacowania, to jest: 317,40zł
• Wadium należy wpłacić na rachunek depozytowy organu egzekucyjnego w NBP numer 43 1010
1270 0004 5913 9120 0000, z opisem ”wadium do licytacji XXXX/XXXXXXXX/X”. Wadium uznaje
się za złożone, jeżeli wpłata zostanie uznana na rachunku najpóźniej w dniu poprzedzającym
dzień, w którym ma odbyć się licytacja.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.