Wróć do listy

Hoczew, podkarpackie

19 100 zł
Działka 0.6144 ha Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 19 100 zł
Miasto Hoczew
Powierzchnia 0.6144 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 1 910 zł
Numer oferty 526778X1233714079
Termin wpłaty wadium 21-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pierwszy konkurs pisemny nieograniczony na sprzedaż po najwyższej zaoferowanej cenie, nie niższej niż cena oszacowania.



Przedmiotem sprzedaży jest:

Udział ¼ części w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej działkę ewidencyjną numer 402 o powierzchni 0,6144 ha położonej w miejscowości Hoczew, gmina Lesko. Dla nieruchomości prowadzona jest Księga Wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X. Szczegółowy operat szacunkowy znajduję się w biurze Syndyka. Wartość przedmiotu konkursu (100% ceny oszacowania) została określona na łączną kwotę 19 100 zł netto.



Szczegółowy operat szacunkowy przesłany zostanie podmiotom zainteresowanym udziałem w konkursie po przesłaniu wniosku o jego udostępnienie za pośrednictwem poczty elektronicznej.



Do ceny doliczony zostanie podatek od towarów i usług, o ile będzie on należny.



I. Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest:



1 Złożenie pisemnej oferty w nieprzeźroczystej zapieczętowanej kopercie z napisem „Pisemny konkurs ofert - KA1K/GUp-s/690/2022 - NIE OTWIERAĆ" w Kancelarii Syndyka w Katowicach, ul. Kilińskiego 16/10, 40-062 Katowice w terminie do dnia 21.07.2026 roku do godziny 15:00.



2 Wpłacenie wadium w wysokości 1 910,00 zł na konto: Bank Spółdzielczy w Tworogu nr 76 8466 0002 0012 2034 3000 0001.



3 Złożenie pisemnych oświadczeń zgodnie z warunkami konkursu.



II. Otwarcie ofert i wybór oferenta nastąpi w Kancelarii Syndyka Roberta Sczendziny w Katowicach, przy ul. Jana Kilińskiego 16/10 w dniu 23.07.2026 roku, o godzinie 11;00.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.