Wróć do listy

Krępa, łódzkie

953 175 zł
1 442 zł/m2
Dom 660,90 m2 6 pokoi Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 953 175 zł
Miasto Krępa
Powierzchnia 660,90 m2
Województwo łódzkie
Ulica 56B
Liczba pokoi 6
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 95 318 zł
Numer oferty 526698X1233526719
Termin wpłaty wadium 31-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Sygnatura akt LD1M/GUp/34/2024OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki, w trybie konkursu ofert, prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w miejscowości Krępa 56B, gmina Domaniewice, powiat łowicki, działka nr 989/6, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X, pozycja spisu inwentarza 2.2, za cenę nie niższą niż 3/4 wartości oszacowania, tj. 953.175,00 zł (dziewięćset pięćdziesiąt trzy tysiące sto siedemdziesiąt pięć złotych).Podstawowym kryterium przy wyborze oferty jest zaoferowanie najwyższej ceny.Oferty powinny być składane w języku polskim w zaklejonej kopercie, w terminie do dnia 31 lipca 2026 roku na adres: Bartosz Zacharek – Syndyk Masy Upadłości, Kancelaria Adwokata i Doradcy Restrukturyzacyjnego, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 30 lok. 1, 90-428 Łódź, z czytelnym napisem na kopercie: „Oferta zakupu nieruchomości - Krępa 56B” (decyduje data doręczenia na podany adres). Oferta, ani żadne oświadczenie w niej zawarte, nie może być złożone pod warunkiem.Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest wpłacenie wadium, w terminie wyznaczonym do składania ofert, przez oferenta na rachunek bankowy prowadzony w Banku PKO BP S.A. o numerze 09 1020 3408 0000 4702 0478 7505, w wysokości 10 % ceny wywoławczej, tj. 95.317,50 zł, ze wskazaniem w tytule przelewu „Wadium LD1M/GUp/34/2024”. Za datę wpływu wadium uważa się dzień uznania rachunku bankowego całą wymaganą kwotą wadium.Wadium wpłacone przez uczestnika, który wygrał konkurs, zalicza się na poczet ceny sprzedaży; wadium wpłacone przez pozostałych uczestników podlega zwrotowi niezwłocznie po zakończeniu konkursu; wadium przepada na rzecz masy upadłości w razie uchylenia się, bądź odstąpienia uczestnika, który wygrał konkurs, od zawarcia umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego, w terminie wyznaczonym przez syndyka.Umowa sprzedaży nieruchomości zostanie zawarta w terminie nie dłuższym niż trzy miesiące od dnia wyboru oferty. Wszelkie koszty zawarcia umowy sprzedaży obciążają nabywcę.Wymogi dotyczące oferty, dodatkowe informacje na temat przedmiotu sprzedaży oraz Regulamin konkursu ofert można uzyskać pod numerem telefonu Syndyka -798 027 165 lub po skierowaniu zapytania na adres mailowy Syndyka: za pośrednictwem formularza ogłoszenia.Przedmiot sprzedaży można oglądać w terminie do dnia 30 lipca 2026 roku po wcześniejszym uzgodnieniu (798 027 165).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.