Wróć do listy

Nawojowa Góra, małopolskie

172 692 zł
Działka 0.3 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 172 692 zł
Powierzchnia 0.3 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 18 000 zł
Numer oferty 526637X1233383857
Termin wpłaty wadium 12-08-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ GMINY KRZESZOWICE O G Ł A S Z A
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości utworzonej z dz. nr 923 obr. Nawojowa Góra,
stanowiącej własność Gminy Krzeszowice

I. Przedmiot przetargu:
Przedmiotem przetargu jest zbycie stanowiącej własność Gminy Krzeszowice nieruchomości utworzonej z działki ewidencyjnej nr 923 o pow. 0,30 ha (grunty orne – RIIIb [0,30 ha]) objętej księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, położonej w obrębie Nawojowa Góra, jednostka ewidencyjna Krzeszowice, Powiat Krakowski, Województwo Małopolskie.



Cena wywoławcza wynosi: 172 692,00 zł brutto (słownie: sto siedemdziesiąt dwa tysiące sześćset dziewięćdziesiąt dwa zł, 00/100), w tym podatek VAT wg stawki 23%.
Minimalne postąpienie wynosi nie mniej niż 1% ceny wywoławczej z zaokrągleniem do pełnych dziesiątek złotych.
Wadium w pieniądzu w wysokości 18 000,00 zł brutto (słownie: osiemnaście tysięcy zł, 00/100) należy wpłacić do dnia 12 sierpnia 2026 r. przelewem lub wpłatą na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach – Bank Spółdzielczy w Krzeszowicach nr 78 8612 0003 0010 0000 0042 0010. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Urzędu Miejskiego. Wpłacone wadium nie podlega oprocentowaniu.

Termin i miejsce przetargu:
Przetarg odbędzie się w dniu 19 sierpnia 2026 r. (środa) w budynku Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, Pl. Franciszka Kulczyckiego 1, Segment A (pok. A6 – I piętro) – godz. 9:00.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.