Wróć do listy

Warszawa, Targówek

29 006 zł
29 006 zł/m2
Garaż 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 29 006 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Rzepichy 2B
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 868 zł
Numer oferty 526626X1233358095
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Szanowni Państwo,
informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej nieruchomości miejsca
postojowego nr 96 garaż G, stanowiącą odrębną nieruchomość, położoną w Warszawie
przy ul. Rzepichy 2B, dzielnicy Targówek, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy –
Mokotowa w Warszawie IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr
XXXX/XXXXXXXX/X

Termin 4 sierpnia 2026 roku, godz. 11:00
Miejsce Urząd Skarbowy Warszawa Targówek, ul. Dąbrowszczaków 14, 03-484
Warszawa sala konferencyjna
Wartość szacunkowa nieruchomości 38 675 zł
Cena wywołania 29 006,25 zł
Wadium 3 867,50 zł
Warunkiem przystąpienia do licytacji nieruchomości jest wpłata wadium.
Wadium proszę wpłacić na rachunek bankowy nr 22 1010 1010 0165 7713 9120 0000
W treści przelewu proszę zamieścić Wadium KW nr XXXX/XXXXXXXX/X
Wadium uznam za złożone, jeżeli wpłata zostanie uznana na naszym rachunku
najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień licytacji.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.