Wróć do listy

Porszewice, Porszewice

32 850 zł
874 zł/m2
Mieszkanie 37,60 m2 Kawalerka 1 piętro Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 32 850 zł
Miasto Porszewice
Powierzchnia 37,60 m2
Województwo łódzkie
Ulica 18H
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 526573X1233233969
Termin wpłaty wadium 28-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy! Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSW1W/GUp-s/14/2024Syndyk masy upadłości  oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni użytkowej 37,60 m², położony w miejscowości Porszewice 18H, gmina Pabianice, powiat pabianicki. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego.Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący 2194/10000 w częściach wspólnych budynku oraz w prawie własności działki gruntu nr 111/15 obręb Porszewice. Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X przez V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Pabianicach.Lokal składa się z pokoju oraz kuchni. Wejście do lokalu prowadzi z wewnętrznej klatki schodowej. Mieszkanie wyposażone jest w instalację elektryczną, przy czym licznik energii elektrycznej został zdemontowany. Obecnie lokal wymaga przywrócenia dostępu do mediów oraz przeprowadzenia prac remontowo-modernizacyjnych, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb.W lokalu znajdują się m.in.:okna drewniane,drzwi drewniane,podłogi drewniane i wykładzina PCV,piec typu „koza”.Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży (w tym regulamin sprzedaży) oraz możliwości zapoznania się z nieruchomością można uzyskać kontaktując się z Syndykiem masy upadłości pod numerem telefonu 7*4*8*4*0*4*0*2*9 lub 7*2*4*5*5*9*0*1*7 / email biuro[małpa]syndyk[kropka]walbrzych[kropka]pl Pisemne oferty należy składać do dnia 28 lipca 2026 roku na adres Kancelarii Syndyka Krystyny Chochol (ul. Ratuszowa 3/5, 58-310 Szczawno-Zdrój) w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „PRZETARG – PORSZEWICE” (SW1W/GUp-s/14/2024) – NIE OTWIERAĆ!.Datą decydującą o przyjęciu oferty do rozpoznania jest data i godzina wpływu oferty do Kancelarii Syndyka. Oferty przesłane pocztą uważa się za złożone w terminie wyłącznie w przypadku ich doręczenia do Kancelarii Syndyka najpóźniej do godz. 15.00, dnia 28 lipca 2026 roku. Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi w dniu 29 lipca 2026 roku o godzinie 9:30 w Kancelarii Syndyka.Telefon: 74 840 40 29 Pokaż więcej

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.