Wróć do listy

Żyrardów, mazowieckie

455 000 zł
9 248 zł/m2
Mieszkanie 49,20 m2 2 pokoje Parter Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 455 000 zł
Miasto Żyrardów
Powierzchnia 49,20 m2
Województwo mazowieckie
Ulica J. Skrowaczewskiego 31
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 45 500 zł
Numer oferty 526571X1233229285
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Płocku, V Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych sygn. akt PL1P/GUp-s/109/2026 ogłasza sprzedaż z wolnej ręki prawo własności nieruchomości lokalowej mieszkalnej oznaczonej nr 3, położonej w Żyrardowie przy ul. J. Skrowaczewskiego 31, wraz z udziałem wynoszącym 4920/308375 w prawie własności gruntu oraz części wspólnych budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali, oraz pomieszczeniem przynależnym - piwnicą nr 3. Oznaczenie nieruchomości: woj. mazowieckie, powiat: żyrardowski, nazwa jednostki ewidencyjnej: Żyrardów, nr jednostki ewidencyjnej: 143801_1, nazwa obrębu: Żyrardów, Obręb 2, numer obrębu: 0002, nr działki: 2745/125, powierzchnia działki: 983 m², księga wieczysta nieruchomości gruntowej: PL1Z/+48 797-722-459/9, księga wieczysta nieruchomości lokalowej: PL1Z/+48 797-722-459/3. Nieruchomość oznaczona jest adresem: ul. J. Skrowaczewskiego 31 lok. 3, 96-300 Żyrardów.

Lokal mieszkalny nr 3 posiada powierzchnię użytkową 49,20 m² i usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego wybudowanego w latach 90-tych XX wieku. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal posiada balkon od strony zachodniej. Lokal w 2024 roku został wyremontowany i zmodernizowany, jest aktualnie zamieszkany oraz znajduje się w bardzo dobrym standardzie wykończenia i wyposażenia.

Cena wywoławcza: 455.000,00 zł.

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej tj. 45.500,00 zł. płatne na rachunek bankowy masy upadłości. W przypadku nie uiszczenia wadium, oferta pozostanie bez rozpoznania.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 27.07.2026 roku o godzinie 11:00, w kancelarii Syndyka, ul, Aleksandra Sochaczewskiego 4/52, 96-500 Sochaczew

Warunkiem uczestnictwa jest złożenie pisemnej, bezterminowej i bezwarunkowej oferty według wzoru (dostępny w kancelarii lub prześlemy na maila), w terminie do dnia 27.07.2026 roku godz. 11:00 (ostateczna data dostarczenia oferty do kancelarii syndyka). Oferta wraz z wymaganymi dokumentami powinna być umieszczona w zamkniętej kopercie i zostać oznaczona dopiskiem:

“Oferta zakupu z wolnej ręki/Moniki P.- Nie otwierać”

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.