Wróć do listy

Przelewice, zachodniopomorskie

127 100 zł
Działka 0.4011 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 127 100 zł
Miasto Przelewice
Powierzchnia 0.4011 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 12 710 zł
Numer oferty 526470X1232992743
Termin wpłaty wadium 31-07-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY PRZELEWICE
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej,
oznaczonej nr działki 77/8 o powierzchni 0,4011 ha z obrębu Przelewice, stanowiącej
własność Gminy Przelewice
I. CHARAKTERYSTYKA NIERUCHOMOŚCI PODLEGAJĄCEJ SPRZEDAŻY:
Oznaczenie nieruchomości według księgi wieczystej oraz katastru nieruchomości:
Działka nr 77/8 o powierzchni 0,4011 ha z obrębu Przelewice, księga wieczysta nr
XXXX/XXXXXXXX/X prowadzona przez Sąd Rejonowy w Stargardzie, VI Zamiejscowy
Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Pyrzycach.
Powierzchnia nieruchomości: 0,4011 ha


Cena wywoławcza nieruchomości netto: 127.100,00 zł


Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek
bankowy Gminy Przelewice w wysokości 12.710,00 zł na konto nr 66 9393 1010 2600 1140
2000 0120 Bank Spółdzielczy Wolin Filia Przelewice do dnia 31 lipca 2026 r. – Za datę
wniesienia wadium uznaje się dzień wpływu środków na rachunek bankowy Gminy
Przelewice

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.