Wróć do listy

Przelewice, zachodniopomorskie

112 300 zł
Działka 0.3516 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 112 300 zł
Miasto Przelewice
Powierzchnia 0.3516 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 230 zł
Numer oferty 526469X1232990401
Termin wpłaty wadium 31-07-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY PRZELEWICE
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej,
działki nr 77/7 o powierzchni 0,3516 ha z obrębu Przelewice, stanowiącej własność
Gminy Przelewice
I. Charakterystyka nieruchomości podlegającej sprzedaży:
Oznaczenie nieruchomości według księgi wieczystej oraz katastru nieruchomości:
Działka nr 77/7 o powierzchni 0,3516 ha z obrębu Przelewice, księga wieczysta
XXXX/XXXXXXXX/X prowadzona przez VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z
siedzibą w Pyrzycach Sądu Rejonowego w Stargardzie.
Powierzchnia nieruchomości: 0,3516 ha


Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek
bankowy Gminy Przelewice w wysokości 11.230,00 zł na konto nr 66 9393 1010 2600 1140
2000 0120 Bank Spółdzielczy Wolin Filia Przelewice do dnia 31 lipca 2026 r. – /za datę
wpłaty uznawana będzie data wpływu środków na konto Gminy

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.