Wróć do listy

Przelewice, zachodniopomorskie

50 900 zł
Działka 0.13 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 50 900 zł
Miasto Przelewice
Powierzchnia 0.13 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 090 zł
Numer oferty 526468X1232988059
Termin wpłaty wadium 31-07-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY PRZELEWICE
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej, działki
nr 77/3 o powierzchni 0,13 ha z obrębu Przelewice, stanowiącej własność Gminy
Przelewice
I. Charakterystyka nieruchomości podlegającej sprzedaży:
Oznaczenie nieruchomości według księgi wieczystej oraz katastru
nieruchomości:
Działka nr 77/3 o powierzchni 0,13 ha z obrębu Przelewice, księga wieczysta
XXXX/XXXXXXXX/X prowadzona przez VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z
siedzibą w Pyrzycach Sądu Rejonowego w Stargardzie.
Powierzchnia nieruchomości: 0,13 ha


Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na
rachunek bankowy Gminy Przelewice w wysokości 5.090,00 zł na konto nr 66 9393
1010 2600 1140 2000 0120 Bank Spółdzielczy Wolin Filia Przelewice do dnia 31 lipca
2026 r. – Za datę wniesienia wadium uznaje się dzień wpływu środków na rachunek
bankowy Gminy Przelewice.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.