Wróć do listy

Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski Miasto

1 048 300 zł
3 947 zł/m2
Dom 265,60 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 048 300 zł
Powierzchnia 265,60 m2
Województwo łódzkie
Ulica Ul. Mjr Rudolfa Majewskiego 8/9
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 526405X1232840513
Termin wpłaty wadium 13-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości   upadłości, ustanowiony postanowieniem Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim, V Wydział Gospodarczy, w sprawie o sygn. akt: PT1P/GUp/6/2024 oferuje na sprzedaż z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomość zabudowaną położoną w województwie łódzkim, powiat Piotrków Trybunalski, gmina Piotrków Trybunalski Miasto, miejscowość Piotrków Trybunalski, na którą składa się:- Działka nr 34/5, obręb ewidencyjny – 0013, nazwa obrębu Piotrków Trybunalski, ul. Mjr Rudolfa Majewskiego 8/9 / ul. Wojska Polskiego 195; Sposób korzystania - B – tereny mieszkaniowe.- Działka nr 34/11, obręb 0013, obręb ewidencyjny – Piotrków Trybunalski, ul. Mjr Rudolfa Majewskiego 195; Sposób korzystania – B – tereny mieszkaniowe.Obszar: 0,2484 ha.Dla nieruchomości, prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunal-skim, VI Wydział Ksiąg Wieczystych, Księga wieczysta o nr XXXX/XXXXXXXX/X.Budynek mieszkalny.Ściany konstrukcyjne murowane z bloczka ceramicznegoRealizacja Ok. 1995 rStrop Żelbetowy,Konstrukcja dachu Drewniana, dach kryty blachodachówkąTechnologia wykonania - Tradycyjna – murowanaFundamenty - Betonowe, zbrojone, wylewaneSchody na poddasze Obłożone stopnicą drewnianąPow. zabudowy 227,00 m²Pow. użytkowa 265,60 m²Oferty można składać do dnia 13 sierpnia 2026 r.Regulamin konkursu ofert oraz operat szacunkowy do wglądu w kancelarii syndyka Katarzyny Naumiuk-Ratuszniak, ul. Nadpiliczna 15 Tomaszów Mazowiecki, lub udostępniany na życzenie drogą e-mail.Syndyk zastrzega sobie prawo odwołania konkursu ofert bez podania przyczyny.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.