Wróć do listy

Dąbrowa Górnicza, śląskie

16 283 zł
Działka 0.2829 ha 3 działek Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 16 283 zł
Powierzchnia 0.2829 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 2 171 zł
Numer oferty 526347X1232704677
Termin wpłaty wadium 17-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 644/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej Kazimierz Jarosław Siara Kancelaria Komornicza nr V w Dąbrowie Górniczej
Początek19.08.2026 09:00
Zakończenie26.08.2026 09:00
Przystąpienie do17.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania16 282,50 zł
Suma oszacowania21 710,00 zł
Rękojmia2 171,00 zł
Adres nieruchomości
Adresul. Kuźniczka Nowa
Miejscowość42-523 Dąbrowa Górnicza
Województwośląskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)2829
Forma własnościprawo własności
Typ działkirolno/leśna
Oględziny nieruchomości
Adresul. Kuźniczka Nowa, 42-523 Dąbrowa Górnicza
Termin2026-08-04, godz. 10:00–18:00
Opis

nieruchomość gruntowa, niezabudowana

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.