Wróć do listy

Dąbrowa Górnicza, śląskie

75 330 zł
213 zł/m2
Działka 0.2829 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 75 330 zł
Powierzchnia 0.2829 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 044 zł
Numer oferty 526346X1232702335
Termin wpłaty wadium 17-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 644/24
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej Kazimierz Jarosław Siara Kancelaria Komornicza nr V w Dąbrowie Górniczej
Początek19.08.2026 10:00
Zakończenie26.08.2026 10:00
Przystąpienie do17.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania75 330,00 zł
Suma oszacowania100 440,00 zł
Rękojmia10 044,00 zł
Adres nieruchomości
Adresul. Wypaleniska
Miejscowość41-300 Dąbrowa Górnicza
Województwośląskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)354
Forma własnościprawo własności
Typ działkirolno/leśna
Oględziny nieruchomości
Adresul. Wypaleniska, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Termin2026-08-04, godz. 10:00–18:00
Opis

nieruchomość gruntowa, niezabudowana

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.