Wróć do listy

Sandomierz, świętokrzyskie

23 500 zł
Działka 0.3044 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 23 500 zł
Miasto Sandomierz
Powierzchnia 0.3044 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica Cicha
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 4 700 zł
Numer oferty 526345X1232699993
Termin wpłaty wadium 21-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaGKm 62/19
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sandomierzu Wojciech Malinowski Kancelaria Komornicza nr II w Sandomierzu
Początek24.08.2026 10:00
Zakończenie31.08.2026 10:00
Przystąpienie do21.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania23 500,00 zł
Suma oszacowania47 000,00 zł
Rękojmia4 700,00 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość27-600 Sandomierz
Województwoświętokrzyskie
Oględziny nieruchomości
Termin2026-08-09, godz. 10:00–18:00
Opis

Nieruchomość niezabudowana składająca się z działki nr 279

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.