Wróć do listy

Włocławek, kujawsko-pomorskie

206 250 zł
4 190 zł/m2
Mieszkanie 49,22 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-32%
Zakończona
-32%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 206 250 zł
Miasto Włocławek
Powierzchnia 49,22 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Kaliska 76
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 27 500 zł
Numer oferty 526334X1232674231
Termin wpłaty wadium 14-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 646/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Damian Barszcz Kancelaria Komornicza nr II we Włocławku
Początek18.08.2026 08:00
Zakończenie25.08.2026 10:00
Przystąpienie do14.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania206 250,00 zł
Suma oszacowania275 000,00 zł
Rękojmia27 500,00 zł
Adres nieruchomości
Adresul.Kaliska 76/64
Miejscowość87-800 Włocławek
Województwokujawsko-pomorskie
Oględziny nieruchomości
Adresul.Kaliska 76, 87-800 Włocławek
Termin2026-08-03, godz. 08:00–20:00
Opis

spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 64 znajdującego się w budynku przy ul. Kaliskiej 76 we Włocławku, o powierzchni użytkowej 49,22 mkw. z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym znajdującym się w piwnicy budynku. Wpisane w rejestrze lokali własnościowych: Spółdzielnia Mieszkaniowa Południe. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Lokal posiada mały balkon. Drzwi wejściowe do lokalu warstwowe, antywłamaniowe firmy: GERDA. Drzwi wewnętrzne płycinowe, przeszklone. Stolarka okienna z profili PCV starszego typu. Posadzka w pokoju dużym wyłożona parkietem o dużym stopniu zużycia, w pokoju małym podłoga zdemontowana. W przedpokoju, kuchni i łazience terakota starszego typu. Na balkonie posadzka betonowa, surowa. Ściany tynkowane, wygładzone masą gipsową, malowane farbą emulsyjną. W przedpokoju ściany wyklejone tapetą. W przedpokoju znajduje się szafa w zabudowie stałej. W kuchni meble w zabudowie o znacznym stopniu zużycia. W łazience ściany licowane glazurą. Łazienka wyposażona jest w wannę z obudową, umywalkę narożną, wiszącą i miskę ustępową wiszącą. W łazience sufit podwieszany z płyty gipsowo-kartonowej z oświetleniem sufitowym. Lokal posiada instalację elektryczną, c.o., wodno-kanalizacyjną i gazu ziemnego. Instalacja c.o. wyposażona w kaloryfery żeliwne. Ponadto wyposażenie lokalu stanowi instalacja domofonowa. Standard wykończenia lokalu przyjęto jako podstawowy. Lokal usytuowany jest na II piętrze w budynku jedenastko-piętrowego. Budynek wybudowany w 1987r., całkowicie podpiwniczony. Budynek wykonany w technologii uprzemysłowionej. Ściany zewnętrzne piwnic murowane z bloczków betonowych, ściany działowe z cegły ceramicznej. Ściany zewnętrzne nadziemia, wielowarstwowe spełniające funkcję przegród zewnętrznych oraz podpór pod stropy, ocieplone warstwą styropianu metodą lekko mokrą. Ściany działowe nadziemia murowane z cegły pełnej ceramicznej i pustaków ceramicznych. Ściany obustronnie otynkowane. Ocieplenie styropianem z tynkiem strukturalnym, cienkowarstwowym. Stropy wykonane z płyt żelbetonowych prefabrykowanych. Stropodach płaski, o konstrukcji żelbetonowej, pokryty papą. Orynnowanie i obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej. Posadzki piwnic betonowe, surowe. Posadzki na klatkach schodowych z lastryka wylewanego. Schody żelbetonowe, prefabrykowane, wyłożone masą lastryko. Stolarka drzwiowa drewniana, płycinowa, typowa. Budynek wyposażony jest w instalacje techniczne: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, gazową i c.o. zasilaną z kotłowni miejskiej. Stan techniczny budynku dobry. Odległość przedmiotowej nieruchomości od ścisłego centrum Włocławka wynosi około 2 km. W otoczeniu dominuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Głównie są to budynki z lat 70- tych i 80- tych o konstrukcji prefabrykowanej. Dla przedmiotowego prawa Sąd Rejonowy we Włocławku VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X. Spółdzielcze własnościowe prawo do w/w lokalu przysługuje x

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.