Wróć do listy

Debrzno, pomorskie

67 200 zł
Działka 0.1006 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 67 200 zł
Miasto Debrzno
Powierzchnia 0.1006 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 440 zł
Numer oferty 526311X1232620365
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Debrzna w wykonaniu zarządzenia Nr 90.1870.2026 z dnia 13 maja 2026 roku
w sprawie sprzedaży nieruchomości niezabudowanej, składającej się z działki gruntu, oznaczonej
w ewidencji gruntów Starosty Człuchowskiego numerem 335/184 o powierzchni 1.006 m², opisana
w KW nr XXXX/XXXXXXXX/X Sądu Rejonowego w Człuchowie, położonej w miejscowości Debrzno,
stanowiącej mienie komunalne ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki jak wyżej
i oznaczonej w planie zagospodarowania miasta Debrzno symbolem 1 MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodzinnej. W/w nieruchomość nie jest obciążona żadnymi wadami prawnymi
i posiada dostęp do drogi publicznej. Teren jest uzbrojony.
Warunki przetargu ustnego nieograniczonego:
1. Cena wywoławcza gruntu działki wynosi 67.200,00 zł
2. Wadium 20% ceny wywoławczej wynosi kwotę 13.440,00 zł i płatne jest do dnia 27 lipca 2026
roku ze wskazaniem działki i jej położeniem na rachunek bankowy Gminy Debrzno BS Człuchów
o/Debrzno 23 9326 0006 0080 0091 2000 0030.
Wadium osoby wygrywającej przetarg zalicza się tej osobie na poczet ceny sprzedaży, a osoby
przegrywającej przetarg wadium wypłaca się tej osobie niezwłocznie po odwołaniu lub zamknięciu
przetargu, jednak nie później niż przed upływem 3 dni od dnia odwołania lub zamknięcia przetargu.
Do ceny osiągniętej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23 %.
Wadium ulega przepadkowi w razie uchylenia się uczestnika z przyczyn leżących po jego stronie nie
może skutecznie przystąpić do zawarcia umowy sprzedaży w terminie określonym przez Gminę.
3. Przetarg odbędzie się dnia 31 lipca 2026 roku o godzinie 1300 w pokoju nr 203 (II piętro) Urzędu
Miejskiego.
4. Cena osiągnięta w przetargu, pomniejszona o wpłacone wadium płatna jest najpóźniej w dniu
zawarcia umowy notarialnej.
5. Postąpienie nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej, zaokrągleniem w górę
do pełnych dziesiątek złotych i o jego wysokości decydują jej uczestnicy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.