Wróć do listy

Garbno, warmińsko-mazurskie

38 000 zł
Działka 0.1203 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 38 000 zł
Miasto Garbno
Powierzchnia 0.1203 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 000 zł
Numer oferty 526244X1232463451
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZA KORSZ

w dniu 6 sierpnia 2026 r. o godz. 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Korszach
odbędzie się II nieograniczony przetarg ustny dotyczący sprzedaży nieruchomości stanowiącej własność
Gminy Korsze.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa niezabudowana nr ew. 27/121 (Bp) obręb Garbno gmina
Korsze o pow. 0,1203 ha, nr księgi wieczystej OL1K00019542/6. Nieruchomość położona jest w obszarze
skupionej zabudowy miejscowości Garbno, terenów usług oświatowych, terenów sportu i rekreacji oraz
gruntów niezabudowanych przeznaczonych do zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Nieruchomość
posiada zapewniony dostęp do drogi publicznej.


Cena wywoławcza - wyżej opisanej nieruchomości wynosi: 38.000,00 zł (słownie: trzydzieści osiem tysięcy
złotych) plus należny podatek VAT
Wadium - 4.000,00 zł
Wadium należy wpłacić w pieniądzu polskim na rachunek bankowy Gminy Korsze: PKO BP O/Olsztyn
Nr 48 1020 3541 0000 5602 0260 9584 najpóźniej do 3 sierpnia 2026 r., liczy się termin faktycznego wpływu
wadium na rachunek bankowy

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.