Wróć do listy

Wierzchowo, zachodniopomorskie

38 232 zł
Działka 0.13 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 38 232 zł
Miasto Wierzchowo
Powierzchnia 0.13 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 640 zł
Numer oferty 526166X1232280775
Termin wpłaty wadium 20-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 38 232,00 zł

Powierzchnia: 0,1300 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-07-24

Data publikacji: 2026-07-09

Data zakończenia publikacji: 2026-07-25

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: KOS.WKUZ.SZ.4240.226.O.2026.MC.N.V

Oddział terenowy KOWR: OT Koszalin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 438/3, 438/4

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ZACHODNIOPOMORSKIE , szczecinecki , Szczecinek , Wierzchowo


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.