Wróć do listy

Rogoźno, wielkopolskie

117 300 zł
2 719 zł/m2
Mieszkanie 43,14 m2 Kawalerka 1 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-51%
Zakończona
-51%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 117 300 zł
Miasto Rogoźno
Powierzchnia 43,14 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Nowa 20
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 15 640 zł
Numer oferty 526121X1232175385
Termin wpłaty wadium 01-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 627/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikZastępca Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Mieszko Cieślik Kancelaria Komornicza nr III w Obornikach
Początek04.08.2026 07:00
Zakończenie11.08.2026 07:00
Przystąpienie do01.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania117 300,00 zł
Suma oszacowania156 400,00 zł
Rękojmia15 640,00 zł
Adres nieruchomości
Adresul. Nowa 20/6
Miejscowość64-610 Rogoźno
Województwowielkopolskie
Oględziny nieruchomości
Adresul. Nowa 20, 64-610 Rogoźno
Termin2026-07-20, godz. 09:00–15:00
Opis

lokal mieszkalny o powierzchni 43,14 m2, znajdujący si na I piętrze, składający się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.