Wróć do listy

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

324 375 zł
2 143 zł/m2
Dom 151,40 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 324 375 zł
Powierzchnia 151,40 m2
Województwo łódzkie
Ulica Teresy Gabrysiewicz 38
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 43 250 zł
Numer oferty 526100X1232126203
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 209/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tomaszowie Mazowieckim Michał Ratuszniak Kancelaria Komornicza nr III w Tomaszowie Mazowieckim
Początek05.08.2026 10:00
Zakończenie12.08.2026 10:00
Przystąpienie do03.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania324 375,00 zł
Suma oszacowania432 500,00 zł
Rękojmia43 250,00 zł
Adres nieruchomości
AdresT. Gabrysiewicz 38
Miejscowość97-200 Tomaszów Mazowiecki
Województwołódzkie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)151.4
Pięter w budynku2
Forma własnościprawo własności
Rok budowy2000
Pomieszczeniataras, aneks kuchenny, WC, balkon
Mediakanalizacja, woda
Typ domubliźniak
Oględziny nieruchomości
AdresT. Gabrysiewicz 38, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Termin2026-07-21, godz. 11:00–13:00
Opis

Budynek mieszkalny: Jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, murowany, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Powierzchnia użytkowa budynku: 151,40 m². Zabudowa dodatkowa: Na terenie działki znajduje się przylegający budynek garażowy o powierzchni użytkowej 14,44 m². Infrastruktura: Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej utwardzonej. Jest podłączona do miejskiej sieci wodociągowej, kanalizacyjnej oraz posiada dostęp do instalacji elektrycznej. Stan ogólny: Zgodnie z operatem szacunkowym, stan techniczny budynków, standard wykończenia oraz ich funkcjonalność oceniono jako korzystne. Nieruchomość jest obciążona ograniczonym prawem rzeczowym w postaci dożywotniego i nieodpłatnego prawa użytkowania całej nieruchomości (umowa dożywocia) na rzecz osób fizycznych. Zgodnie z art. 1000 K.p.c., określone wyżej prawo ciążące na nieruchomości pozostanie w mocy po przysądzeniu własności. Nabywca licytacyjny wstąpi w obowiązki wynikające z tego obciążenia, co zostało uwzględnione w cenie oszacowania nieruchomości.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.