Wróć do listy

Rakoniewice, wielkopolskie

81 600 zł
Działka 0.0408 ha 3 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 81 600 zł
Miasto Rakoniewice
Powierzchnia 0.0408 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 160 zł
Numer oferty 526077X1232072337
Termin wpłaty wadium 05-08-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ RAKONIEWIC
OGŁASZA
PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż prawa własności nieruchomości (działek) stanowiących
własność gminy Rakoniewice, położonych w obrębie ewidencyjnym Rakoniewice
I. Oznaczenie przedmiotów sprzedaży
Miejsce położenia: województwo wielkopolskie, powiat grodziski, gmina Rakoniewice, obręb
ewidencyjny Rakoniewice
Oznaczenie wg ewidencji gruntów i budynków: Działka nr 1092 o pow. 0,0406 ha (grunty orne RV),
działka nr 1091 o pow. 0,0001 ha (grunty orne RV) oraz działka nr 1093 o pow. 0,0001 ha (grunty orne
RV) - powierzchnia łączna 0,0408 ha
Numery ksiąg wieczystych: XXXX/XXXXXXXX/X, XXXX/XXXXXXXX/X


Cena wywoławcza:
81 600,00 zł (słownie: osiemdziesiąt jeden tysięcy sześćset złotych 00/100) + VAT w obowiązującej na
dzień sprzedaży stawce – obecnie 23%.


. Termin i miejsce przetargu
11 sierpnia 2026 r. (wtorek) o godz. 1200 w siedzibie Urzędu Miejskiego Gminy Rakoniewice
Osiedle Parkowe 1, 62-067 Rakoniewice, sala sesyjna.

Wadium wynosi 10 % ceny wywoławczej netto tj. 8 160,00 zł.
W przetargu mogą wziąć udział osoby, które wniosą wadium w pieniądzu w wyżej określonej
wysokości nie później niż do dnia 5 sierpnia 2026 r. (środa), na rachunek bankowy Gminy
Rakoniewice 20 9081 0006 0000 1544 2000 0015.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.