Wróć do listy

Rakoniewice, wielkopolskie

153 000 zł
Działka 0.0809 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 153 000 zł
Miasto Rakoniewice
Powierzchnia 0.0809 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 15 300 zł
Numer oferty 526075X1232067653
Termin wpłaty wadium 05-08-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ RAKONIEWIC
OGŁASZA
PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż prawa własności nieruchomości (działek) stanowiących
własność gminy Rakoniewice, położonych w obrębie ewidencyjnym Rakoniewice
I. Oznaczenie przedmiotów sprzedaży
Miejsce położenia: województwo wielkopolskie, powiat grodziski, gmina Rakoniewice, obręb
ewidencyjny Rakoniewice
Oznaczenie wg ewidencji gruntów i budynków: Działka nr 1065 o pow. 0,0389 ha (grunty orne RV)
oraz działka nr 1066 o pow. 0,0420 ha (grunty orne RIVa i RV) - powierzchnia łączna 0,0809 ha
Numery ksiąg wieczystych: XXXX/XXXXXXXX/X


Cena wywoławcza:
153 000,00 zł (słownie: sto pięćdziesiąt trzy tysiące złotych 00/100) + VAT w obowiązującej na dzień
sprzedaży stawce – obecnie 23%.


Termin i miejsce przetargu
11 sierpnia 2026 r. (wtorek) o godz. 1300 w siedzibie Urzędu Miejskiego Gminy Rakoniewice
Osiedle Parkowe 1, 62-067 Rakoniewice, sala sesyjna.


Wadium wynosi 10 % ceny wywoławczej netto tj. 15 300,00 zł.
W przetargu mogą wziąć udział osoby, które wniosą wadium w pieniądzu w wyżej określonej
wysokości nie później niż do dnia 5 sierpnia 2026 r. (środa), na rachunek bankowy Gminy
Rakoniewice 20 9081 0006 0000 1544 2000 0015.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.