Wróć do listy

Rakoniewice, wielkopolskie

90 000 zł
Działka 0.045 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 90 000 zł
Miasto Rakoniewice
Powierzchnia 0.045 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 000 zł
Numer oferty 526074X1232065311
Termin wpłaty wadium 05-08-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ RAKONIEWIC
OGŁASZA
PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż prawa własności nieruchomości (działek) stanowiących
własność gminy Rakoniewice, położonych w obrębie ewidencyjnym Rakoniewice
I. Oznaczenie przedmiotów sprzedaży
Miejsce położenia: województwo wielkopolskie, powiat grodziski, gmina Rakoniewice, obręb
ewidencyjny Rakoniewice
Oznaczenie wg ewidencji gruntów i budynków: Działka nr 1088 o pow. 0,0362 ha (grunty orne RV)
oraz działka nr 1090 o pow. 0,0088 ha (grunty orne RV) - powierzchnia łączna 0,0450 ha
Numery ksiąg wieczystych: XXXX/XXXXXXXX/X, XXXX/XXXXXXXX/X


Cena wywoławcza:
90 000,00 zł (słownie: dziewięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100) + VAT w obowiązującej na dzień
sprzedaży stawce – obecnie 23%.


Wadium wynosi 10 % ceny wywoławczej netto tj. 9 000,00 zł.
W przetargu mogą wziąć udział osoby, które wniosą wadium w pieniądzu w wyżej określonej
wysokości nie później niż do dnia 5 sierpnia 2026 r. (środa), na rachunek bankowy Gminy
Rakoniewice 20 9081 0006 0000 1544 2000 0015. Za termin wniesienia wadium uznaje się dzień
wpływu środków na rachunek bankowy Gminy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.