Wróć do listy

Rakoniewice, wielkopolskie

190 000 zł
3 156 zł/m2
Mieszkanie 60,20 m2 3 pokoje Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 190 000 zł
Miasto Rakoniewice
Powierzchnia 60,20 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Grodziska 33
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 19 000 zł
Numer oferty 526072X1232060627
Termin wpłaty wadium 05-08-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ RAKONIEWIC
OGŁASZA
PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż prawa własności samodzielnego lokalu mieszkalnego nr 2 stanowiącego
własność Gminy Rakoniewice wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej
I. OZNACZENIE PRZEDMIOTU SPRZEDAŻY
Miejsce położenia nieruchomości: województwo wielkopolskie, powiat grodziski, gmina
Rakoniewice, obręb ewidencyjny Rakoniewice, ul. Grodziska 33, 62-067 Rakoniewice.
Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 położony w budynku mieszkalnym
wielorodzinnym nr 33 przy ul. Grodziskiej w Rakoniewicach wraz z udziałem w nieruchomości
wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia służące do wspólnego użytku
właścicieli lokali.


Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 o powiedzeni 60,20 m², położony na parterze
dobudowanej części budynku, z wejściem z podwórza oraz ze wspólnego korytarza. Lokal
składa się z trzech pokoi (pokoje przechodnie), kuchni (ciemnej przechodniej). Lokal
wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz gazową (kuchenka).
Urządzenia pomiarowe (liczniki) zostały zdemontowane. Ogrzewanie lokalu piecowe. Lokal
stanowi pustostan wymagający remontu.


CENA WYWOŁAWCZA
190 000,00 zł (słownie: sto dziewięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100). Sprzedaż zwolniona
z podatku VAT na podstawie przepisów ustawy o podatku od towarów i usług.

TERMIN I MIEJSCE PRZETARGU
11 sierpnia 2026 r. (wtorek) o godz. 1030 w siedzibie Urzędu Miejskiego Gminy
Rakoniewice Osiedle Parkowe 1, 62-067 Rakoniewice, sala sesyjna

Wadium wynosi 10 % ceny wywoławczej tj. 19 000,00 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy
złotych 00/100).
Wadium należy wpłacić najpóźniej do dnia 5 sierpnia 2026 r. (środa) na rachunek bankowy
Gminy Rakoniewice 20 9081 0006 0000 1544 2000 0015.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.