Rakoniewice, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA
PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż prawa własności samodzielnego lokalu mieszkalnego nr 3 stanowiącego
własność Gminy Rakoniewice wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej
I. OZNACZENIE PRZEDMIOTU SPRZEDAŻY
Miejsce położenia nieruchomości: województwo wielkopolskie, powiat grodziski, gmina
Rakoniewice, obręb ewidencyjny Rakoniewice, Plac Powstańców Wielkopolskich 13,
62-067 Rakoniewice
Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3 położony w budynku mieszkalnym
wielorodzinnym nr 13 przy Placu Powstańców Wielkopolskich w Rakoniewicach wraz
z udziałem w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia
służące do wspólnego użytku właścicieli lokali.
Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni użytkowej 90,67 m², położony
częściowo na parterze i częściowo na poddaszu budynku. Lokal składa się z czterech pokoi
(pokoje przechodnie, na poddaszu pokój do wykończenia), kuchni (przechodnia)
i łazienki. Wejście do lokalu ze wspólnej klatki schodowej, komunikacja wewnętrznymi
schodami.
CENA WYWOŁAWCZA
245 000,00 zł (słownie: dwieście czterdzieści pięć tysięcy złotych 00/100). Sprzedaż zwolniona
z podatku VAT na podstawie przepisów ustawy o podatku od towarów i usług.
TERMIN I MIEJSCE PRZETARGU
11 sierpnia 2026 r. (wtorek) o godz. 930 w siedzibie Urzędu Miejskiego Gminy Rakoniewice
Osiedle Parkowe 1, 62-067 Rakoniewice, sala sesyjna.
Wadium wynosi 10 % ceny wywoławczej tj. 24 500,00 zł (słownie: dwadzieścia cztery
tysiące pięćset złotych 00/100).
Wadium należy wpłacić najpóźniej do dnia 5 sierpnia 2026 r. (środa) na rachunek bankowy
Gminy Rakoniewice 20 9081 0006 0000 1544 2000 0015. Za termin wniesienia wadium uznaje
się dzień wpływu środków na rachunek bankowy Gminy.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie