Wróć do listy

Szczecin, Skolwin

65 000 zł
2 592 zł/m2
Lokal Użytkowy 25,08 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 65 000 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 25,08 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Stołczyńska 156
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 300 zł
Numer oferty 526032X1231966947
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA SZCZECIN
ogłasza
CZWARTY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż gminnego lokalu użytkowego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku
oraz udziałem w nieruchomości gruntowej


ul. Stołczyńska 156/U2


Przetarg odbędzie się w dniu 03.08.2026 r. o godz. 8:30 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (sala nr 173, wejście lewym skrzydłem).


Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN),na rachunek Gminy Miasto Szczecin

Bank PKO BP S.A.47 1020 4795 0000 9802 0277 8504

Termin wniesienia wadium upływa dnia 27.07.2026 roku.

Datą wniesienia wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy Miasto Szczecin

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.