Wróć do listy

Krępsk, pomorskie

138 600 zł
602 609 zł/m2
Działka 0.2303 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 138 600 zł
Miasto Krępsk
Powierzchnia 0.2303 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 860 zł
Numer oferty 526022X1231943527
Termin wpłaty wadium 04-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Urząd Gminy Człuchów
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, ujawnionej w KW XXXX/XXXXXXXX/X, położonej w obrębie geodezyjnym KRĘPSK, oznaczonej numerem działki:


Nr działki
267/8



Ogłasza się pierwszy ustny nieograniczony przetarg na dzień 7 sierpnia 2026 r. godz. 09:30
Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy Człuchów ul. Szczecińska 33 /sala posiedzeń, I-sze piętro/. 1. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej oraz okazanie komisji przed przetargiem dowodu wniesienia wadium. Wpłata wadium w formie przelewu bankowego na konto Nr 10 9326 0006 0000 0589 2000 0010 B.S. Człuchów, winna być dokonana odpowiednio wcześniej tak, aby w dniu 4 sierpnia 2026 r. wadium znajdowało się na rachunku organizatora przetargu. W tytule przelewu konieczne jest wpisanie daty przetargu z dopiskiem miejscowości i określenie nieruchomości, której wadium dotyczy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.