Wróć do listy

Piotrowice, dolnośląskie

354 240 zł
Działka 0.4814 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 354 240 zł
Miasto Piotrowice
Powierzchnia 0.4814 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 20 000 zł
Numer oferty 526015X1231927133
Termin wpłaty wadium 29-07-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY MĘCINKA OGŁASZA
VI przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości o numerze geodezyjnym 120 o powierzchni
0,4814ha (RIV) położonej w obrębie geodezyjnym Piotrowice : cena wywoławcza: 354240,00 zł (do ceny
wywoławczej został doliczony podatek VAT w wys. 23%).

Dla działki nr 120 prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Jaworze Księga Wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X.
Nieruchomość wolna jest od długów i obciążeń.
Przetarg na zbycie w/w nieruchomości odbędzie się 11 sierpnia 2026r. w Urzędzie Gminy Męcinka,
Męcinka 11: o godz. 10:00.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu w wysokości 20 000,00 zł. na konto
Gminy Męcinka - Bank Spółdzielczy Oddział w Męcince nr: 77 8647 1017 0105 0018 2001 0006 z odpowiednim
wyprzedzeniem tak, aby środki pieniężne znalazły się na koncie Gminy Męcinka, najpóźniej do dnia 29 lipca 2026r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.