Wróć do listy

Sokołowo, wielkopolskie

815 000 zł
815 000 zł/m2
Dom 1,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 815 000 zł
Miasto Sokołowo
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Bitwy Pod Sokołowem 2
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 815 000 zł
Numer oferty 525994X1231877951
Termin wpłaty wadium 10-08-2026 Co to znaczy?

Opis

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ – OBNIŻONA CENA, 50 % PIERWOTNEJ CENY Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie konkursu ofert nieruchomość gruntową zabudowaną o pow. całkowitej 1.457 m2 położoną w Sokołowie przy ul. Bitwy pod Sokołowem 2 (gmina Września, woj. Wielkopolskie) wraz z wyposażeniem za najwyższą zaoferowaną cenę, nie niższą niż 815.000,00 zł (słownie: jeden milion osiemset piętnaście tysięcy złotych). Przedmiotowa nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji – Sokołowo k. Wrześni, bezpośrednio przy drodze krajowej DK 15. Na działce znajduje się budynek w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej, cateringowej lub restauracyjnej. Termin składania ofert: do dnia 10 sierpnia 2026 r. Szczegółowe informacje dotyczące: wyceny nieruchomości, regulaminu sprzedaży, miejsca i sposobu składania ofert dostępne są pod numerem telefonu 61-830-27-92.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.