Wróć do listy

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

560 000 zł
Działka 0.9347 ha 2 działek Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 560 000 zł
Powierzchnia 0.9347 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 56 000 zł
Numer oferty 525960X1231798323
Termin wpłaty wadium 05-08-2026 Co to znaczy?

Opis

sygn. akt LD1M/GUp/46/2025OGŁOSZENIE O III KONKURSIE OFERT Syndyk masy upadłości Marka Spały – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza III konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Nagórzyckiej, działki gruntu o nr 180 i 181, KW nr XXXX/XXXXXXXX/X – na następujących warunkach:1. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, rolna, niezabudowana, położona w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Nagórzyckiej, działki gruntu o numerach ewidencyjnych: 180 i 181, obręb: 0031, o łącznej powierzchni 0,9347 ha, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.2. Cena wywoławcza wynosi 560.000,00 złotych.3. Pisemne oferty w języku polskim mogą być składane w zaklejonej kopercie w terminie do dnia 5 sierpnia 2026 roku do godziny 16.00 (decyduje data doręczenia oferty na podany adres) na adres: Hubert Sidowski - Syndyk masy upadłości Marka Spały, Kancelaria Adwokacka, ul. Piramowicza 2 lok. 12, 90-254 Łódź, z czytelnym oznaczeniem na kopercie – "oferta zakupu nieruchomości – Tomaszów Mazowiecki, ul. Nagórzycka".4. Przystępujący do konkursu ofert powinien, pod rygorem niedopuszczenia do konkursu, wpłacić wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej. Wadium powinno zostać wpłacone na rachunek bankowy masy upadłości (Kancelaria Adwokacka Hubert Sidowski, ul. Piramowicza 2 lok. 12, 90-254 Łódź) o numerze: 58109013040000000149325213/Erste Bank Polska S.A. najpóźniej w ostatnim dniu terminu składania ofert.5. Oferta, ani żadne oświadczenie w niej zawarte, nie może być złożone pod warunkiem.6. Konkurs ofert prowadzi syndyk masy upadłości. Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi w biurze syndyka bez udziału publiczności. 7. Ogłoszenie oraz Regulamin sprzedaży mogą być zmienione lub odwołane w każdym czasie. Konkurs ofert może zostać zamknięty bez wybrania którejkolwiek z ofert. 8. Szczegółowe warunki określa Regulamin sprzedaży wyłożony do wglądu w biurze syndyka masy upadłości: Kancelaria Adwokacka Hubert Sidowski, ul. Piramowicza 2 lok. 12, 90-254 Łódź, a także umieszczony w Internecie na stronie Kancelarii – w odpowiedniej zakładce.9. Przedmiot sprzedaży można oglądać w terminie do 4 sierpnia 2026 roku po wcześniejszym uzgodnieniu - telefonicznie na numer podany w formularzu ogłoszenia lub mailowo za pośrednictwem formularza ogłoszenia.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.