Wróć do listy

Wadowice, małopolskie

971 598 zł
Działka 1.639 ha Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 971 598 zł
Miasto Wadowice
Powierzchnia 1.639 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 97 160 zł
Numer oferty 525937X1231744457
Termin wpłaty wadium 05-08-2026 Co to znaczy?

Opis

TEREN INWESTYCYJNY PRZY S5 – 1,6390 HA PRODUKCJA | MAGAZYNY | USŁUGI cena od  971 598,55 zł netto Syndyk masy upadłości Zakładów Mięsnych w Bydgoszczy „BYD-MEAT” SA w likwidacji w upadłości oferuje do sprzedaży atrakcyjnie położony zwarty kompleks gruntów inwestycyjnych w miejscowości Niwy (gm. Osielsko): ✔ bliskie sąsiedztwo węzła drogi ekspresowej S5 ✔ łączna powierzchnia 16 390 m² (1,6390 ha) ✔ zwarty teren inwestycyjny umożliwiający realizację większych przedsięwzięć ✔ przeznaczenie pod produkcję, składy, magazyny, z dopuszczeniem zabudowy usługowej ✔ cena wywoławcza wynosi 65% wartości oszacowania Przedmiot sprzedaży/ cena wywoławcza: prawo użytkowania wieczystego działek ewidencyjnych położonych w obrębie Niwy, gm. Osielsko, powiatu bydgoskiego, wchodzących w skład nieruchomości gruntowej, dla której Sąd Rejonowy w Bydgoszczy prowadzi księgę wieczystą nr BY1B/000pokaż telefon: 1) działka nr 37/27 o powierzchni 0.6131 ha (6.131m2) – za cenę nie niższą niż 65% wartości oszacowania, tj. nie niższą niż 363 445,55 zł netto (trzysta sześćdziesiąt trzy tysiące czterysta czterdzieści pięć złotych 55/100), 2) działka nr 37/28 o powierzchni 0.5142 ha (5.142m2) –- za cenę nie niższą niż 65% wartości oszacowania, tj. nie niższą niż 304 817,50 zł netto (trzysta cztery tysiące osiemset siedemnaście złotych 50/100), 3) działka nr 37/29 o powierzchni 0.5117 ha (5.117m2) - za cenę nie niższą niż 65% wartości oszacowania, tj. nie niższą niż 303 335,50 zł netto (trzysta trzy tysiące trzysta trzydzieści pięć złotych 50/100). Składanie ofert: Działki 37/27, 37/28, 37/29 tworzą funkcjonalną całość i sprzedawane są łącznie. Należy podać oferowaną cenę dla każdej z działek odrębnie oraz oferowaną cenę łączną. Warunkiem uczestnictwa w pisemnym konkursie ofert jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (tj. w łącznej kwocie: 97 159,86 zł) w terminie do dnia 5 sierpnia 2026 r. na rachunek bankowy masy upadłości: BYD-MEAT SA W LIKWIDACJI W UPADŁOŚCI 96 1020 14pokaż telefon tytułem: „Wadium konkurs ofert NIWY, nr działek, imię i nazwisko/nazwa oferenta” Sprzedaż prowadzona jest na podstawie regulaminu sprzedaży. Regulamin sprzedaży, informacje o nieruchomości oraz operat szacunkowy można uzyskać wysyłając zapytanie na adres: syndyk@kskontaktuj się lub pod nr telefonu: 790pokaż telefon lub 515pokaż telefon. Termin składania ofert: 5 sierpnia 2026 r. do godziny 15:00 osobiście lub listem poleconym na adres: Kancelaria Syndyka Katarzyna Kujawa, ul. Chodkiewicza 17, 85-065 Bydgoszcz. Uwaga! Decyduje data i godzina wpływu do Kancelarii Syndyka. Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym dnia 06 sierpnia 2026 r. o godzinie 11:00 w Kancelarii Notarialnej Szymona Pollaka w Bydgoszczy przy ul. Chodkiewicza 15. Zapraszam do składania ofert! Uwaga! Oznaczenie działek na planie miejscowym w opracowaniu jest poglądowe! W odrębnych konkursach ofert syndyk oferuje do sprzedaży pozostałe tereny inwestycyjne o przeznaczeniu  produkcyjno-usługowym/ usługowo-produkcyjnym tj: dz.ew. 37/47,37/26 o łącznej powierzchni 3,2002ha oraz 37/31 i 37/32 o łącznej powierzchni 1,6017ha. Numer oferty: gc0000009

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.